RRETH NESH

zbulim i madh

 • pajisje kompani
 • 微 信 图片 _20200310014052 - 副本
 • 微 信 图片 _202003100140511 - 副本
 • mmexport1573020350331
 • mmexport1573020348765

RayFa

PREZANTIMI

E themeluar në vitin 2008, RayFa Intelligent Equipment Co., Ltd. ishte e angazhuar në të gjitha llojet e makinerive të prodhimit dhe paketimit me lazer dhe maska, të cilat përdoren gjerësisht në materiale elektronike, LED, materiale reklamuese, produkte mjekësore, artizanale, tekstile dhe veshje dhe dritë të tjera industritë. Pas disa vitesh përpjekjesh, ne krijojmë marrëdhënie të mira dhe të qëndrueshme me furnizues të famshëm të pjesëve të këmbimit dhe bashkëpunim të ngushtë me institucionet kërkimore shkencore dhe kolegjet shkencore. Ne u ofrojmë klientëve një seri të plotë të zgjidhjeve të përpunimit dhe paketimit të maskave me lazer dhe lehtësira të ngjashme, si makina e gdhendjes me lazer, makina prerëse lazer, makina e markimit me lazer, makina e saldimit me lazer dhe linja plotësisht automatike e prodhimit të maskave dhe makineria e vulosjes së kartonit që mund të personalizohet sipas kërkesat e klientit. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje kyçe në dorë me produkte superiore dhe shërbim të përsosur për më shumë ndërmarrje për të krijuar vlerë dhe fitim.

 • -
  E themeluar në vitin 2008
 • -
  12 vjet përvojë
 • -+
  Më shumë se 18 produkte
 • -$
  Më shumë se 2 miliard

produktet

risi

 • Portable Fiber Laser shënuar Machine

  Portable Fiber Laser M ...

  prodhuar edhe Portable makinë Fiber lazer shënuar Features fibër gjenerator 1. kualitetit të lartë, vend me cilësi të mirë, optike pushtet densitet uniforme, fuqinë e prodhimit të qëndrueshme optike, i plotëson kërkesat e aplikimit të tregun e zakonshëm; 2. RayFa vetë-zhvilluar dixhital galvanometër skaner me shpejtësi të lartë, madhësia e vogël, me shpejtësi të lartë dhe stabilitet të shkëlqyer; performanca arrin nivelin më të avancuara ndërkombëtare; 3. Sistemi i fuqishëm i kontrollit, optimizes të përpunimit të të dhënave në bazë të aplikimit të ndryshme, mbështet m ...

 • Desktop Fiber Laser shënuar makinë

  Desktop Fiber Laser ma ...

  prodhuar edhe Desktop Fiber lazer shënuar makinë Features fibër gjenerator 1. kualitetit të lartë, vend me cilësi të mirë, optike pushtet densitet uniforme, fuqinë e prodhimit të qëndrueshme optike, i plotëson kërkesat e aplikimit të tregun e zakonshëm; 2. RayFa vetë-zhvilluar dixhital galvanometër skaner me shpejtësi të lartë, madhësia e vogël, me shpejtësi të lartë dhe stabilitet të shkëlqyer; performanca arrin nivelin më të avancuara ndërkombëtare; 3. Sistemi i fuqishëm i kontrollit, optimizes të përpunimit të të dhënave në përputhje me aplikim të ndryshme, mbështet mu ...

 • Desktop CO2 Laser shënuar makinë

  Desktop CO2 Laser Mark ...

  Well produced Desktop Fiber laser marking machine Technical Parameter Model RFC15 RFC20 RFC30 RFC60 RFC100 Laser Power (W) 15 20 30 60 100 Laser Type CO2 Laser Certificate ISO,CE,FDA Marking Field 160 mm / 110X110 mm (Standard) 210 mm / 150X150 mm (Optional) 254 mm / 175X175 mm (Optional) 330 mm / 200X200 mm (Optional) 430 mm / 300X300 mm (Optional) Laser Source Brand DAVI (Standard) COHERENT (Optional) SYNRAD (Optional) JR LASER (Optional) QICHEN LASER...

 • CO2 laser machine

  CO2 laser machine

  prodhuar edhe CO2 Laser prerje makinë lazer gdhendës 1390 për dru MDF Laser prerja makinë e bën përdorimin e plotë të kontrollit të programimit kompjuterik dhe kontrollit numerik kontrollit lëvizje mekanike, në mënyrë që prerja është e saktë dhe efekti përpunimit është përmirësuar për nevojat e klientit. Ne të shërbejë klientëve tanë sipas nevojave të tyre, kështu që ne kemi zgjedhur dizajnin më të mirë software, struktura mekanike, komponentet elektronike si dhe pjesët përzgjedhje, në mënyrë për të mbajtur stabilitetin, saktësinë dhe shpejtësinë në klasën e parë ...

LAJME

Shërbimi i parë

 • Prezantimi i makinës së gdhendjes me lazer

  Makina e gdhendjes me lazer qelqi integron lazer, kompjuter, elektronikë dhe teknologji mekanike precize. Është një zbulim i madh në teknologjinë tradicionale të gdhendjes. Dioksidi i karbonit përdoret zakonisht si materiali i punës me lazer, rrezja lazer e gjeneruar nga sistemi i lazerit të gazit përdoret për të drejtuar ...

 • Gdhendja përfundoi në tre minuta dhe u lëshua makina e parë e brendshme inteligjente e gdhendjes me lazer

  Kohët e fundit, u lëshua zyrtarisht makina e gdhendjes me lazer 3D Intelligent Cloud e zhvilluar dhe prodhuar në mënyrë të pavarur nga Donguan RuiFa Intelligent Equipment Co., Ltd. Kjo është makina e parë inteligjente e gdhendjes me lazer desktop në Kinë, duke mbushur boshllëkun në tregun e brendshëm të pajisjeve shtëpiake...