Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/www.rayfalaser.com/wp-includes/functions.php on line 3133

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/www.rayfalaser.com/wp-includes/functions.php on line 3133

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/www.rayfalaser.com/wp-includes/functions.php on line 3133

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/wwwroot/www.rayfalaser.com/wp-includes/functions.php on line 3133
Makinë lazer
Ne jemi të angazhuar për të siguruar zgjidhje gardian me produkte superiore dhe shërbim të përkryer për më shumë ndërmarrje për të krijuar vlerë dhe fitim.

makinë lazer

 • Flying CO2 Laser shënuar makinë

  Flying CO2 Laser shënuar makinë

  Features 1. dizajn të hollë, Okupimi i vogël hapësirë. 2. Electric kornizë heqjen, lehtë për të vepruar. 3. Fast shënuar shpejtësi, efikasitet të lartë dhe saktësi të lartë. 4. humanizuar dizajn tavolinë operacioni, i përshtatshëm për të vepruar. 5. Red Light përqëndruar ndihmëse, të lehtë për të pozitës, të lehtë për të vepruar.
 • Makinë shënjuese fluturuese 3W
 • makinë saldimi dore

  makinë saldimi dore

  Hyrje Makina e saldimit me lazer me dorë miraton gjeneratën më të fundit të lazerëve me fibra dhe është e pajisur me një kokë saldimi me tundje të zhvilluar vetë për të mbushur boshllëkun e saldimit me dorë në industrinë e pajisjeve lazer. Ka përparësitë e funksionimit të thjeshtë, tegelit të bukur të saldimit, shpejtësisë së shpejtë të saldimit dhe pa lëndë harxhuese. Saldimi në pllaka të holla metalike si pllaka inox, pllaka hekuri dhe pllaka të galvanizuara mund të zëvendësojë në mënyrë të përkryer saldimin tradicional me hark me argon dhe saldimin elektrik. Th...
 • Makinë saldimi dore me lazer me fibra

  Makinë saldimi dore me lazer me fibra

  Makina e saldimit me lazer me dorë miraton gjeneratën e fundit të lazerëve me fibra dhe është e pajisur me një kokë saldimi të lëkundur të zhvilluar vetë për të mbushur boshllëkun e saldimit me dorë në industrinë e pajisjeve lazer. Ka avantazhet e funksionimit të thjeshtë, tegelit të bukur të saldimit
 • Urë të dyfishtë Y Workbench XYZ Workbench Fiber Laser saldim machine

  Urë të dyfishtë Y Workbench XYZ Workbench Fiber Laser saldim machine

    Model RF10 RF20 RF30 RF50 RF100 Laser Power (W) 10 20 30 50 100 Laser Type Fiber Laser Certificate ISO,CE,FDA Marking Field 160 mm / 110X110 mm (Standard) 210 mm / 150X150 mm (Optional) 254 mm / 175X175 mm (Optional) 330 mm / 200X200 mm (Optional) 430 mm / 300X300 mm (Optional) Laser Source Brand Raycus (Standard) IPG (Optional) JPT (Optional) MAX (Optional) Celox (Optional) Operating Voltage 110V 50/60 Hz 220V 50/60 Hz ...
 • Portable Fiber Laser shënuar Machine

  Portable Fiber Laser shënuar Machine

  me cilësi të lartë fibra gjenerator, spot cilësi të mirë, optike pushtet dendësia uniform, i qëndrueshëm prodhimit të energjisë optike, i plotëson kërkesat e aplikimit të tregun e zakonshëm
 • Desktop Fiber Laser shënuar makinë

  Desktop Fiber Laser shënuar makinë

  me cilësi të lartë fibra gjenerator, spot cilësi të mirë, optike pushtet dendësia uniform, i qëndrueshëm prodhimit të energjisë optike, i plotëson kërkesat e aplikimit të tregun e zakonshëm
 • Handheld Fiber Laser saldim machine

  Handheld Fiber Laser saldim machine

  Handheld makinë saldim lazer miraton gjenerata e fundit e lazer fibër dhe është e pajisur me një kokë të tundur saldim të vetë-zhvilluar për të mbushur bosh e mbajtur me dorë saldim në industrinë e pajisjeve lazer.
 • Flying Fiber Laser shënuar Machine

  Flying Fiber Laser shënuar Machine

  Features .Fast shpejtësi, efikas të lartë, të lartë të performancës burim lazer .Adopting American koherente, të besueshme dhe të qëndrueshme .10 inch touch ekran, asy për funksionimin e strukturës së aluminit .Full, .Fit të qëndrueshme dhe të fortë për të integruar me linjë prodhimi në masë për mesazhet shtypjen shpejtësi të shpejtë 
 • Desktop CO2 Laser shënuar makinë

  Desktop CO2 Laser shënuar makinë

  Features 1. dizajn të hollë, Okupimi i vogël hapësirë. 2. Electric kornizë heqjen, lehtë për të vepruar. 3. Fast shënuar shpejtësi, efikasitet të lartë dhe saktësi të lartë. 4. humanizuar dizajn tavolinë operacioni, i përshtatshëm për të vepruar. 5. Red Light përqëndruar ndihmëse, të lehtë për të pozitës, të lehtë për të vepruar.
 • CO2 laser machine

  CO2 laser machine

  Laser prerja e bën përdorimin e plotë të kontrollit të programimit kompjuterik dhe kontrollit numerik kontrollit lëvizje mekanike, në mënyrë që prerja është e saktë dhe efekti përpunimit është përmirësuar për nevojat e klientit.